test Popis objektu – Roubenka Veverka

Popis objektu

Jedná se o nově postavenou poloroubenku v Krkonoších, nedaleko Jánských lázní – obec Rudník Bolkov, č.p. 447, okres Trutnov.
V přízemí je velká roubená světnice,kde se nachází kuchyňský kout (el. trouba, sklokeramická deska, rohový dřez, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, velká lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, topinkovač), hned vedle jídelní kout pro 12 osob, TV SAT + DVD přehrávač, věž na CD + rádio, připojeni k internetu pomocí WiFi, velká sedací souprava + konferenční stolek, kachlová kamna. Tato světnice má cca 45 m2. Ze světnice po pravé straně je samostatné WC + schodiště do patra.

Apartmán č. 1: koupelna (WC, vana, umyvadlo – vytápěná podlaha), velký pokoj cca 24 m2 pro 3 osoby + dětská postýlka (šatní skříň, police, komoda, TV SAT), z tohoto pokoje jsou dveře do dětského pokoje cca 12 m2 pro 2 osoby (komoda).

Apartmán č. 2: koupelna (WC, vana, umyvadlo – vytápěná podlaha), pokoj cca 17 m2 pro 2 osoby s dětským koutkem, (šatní skříň, komoda, TV SAT), z tohoto pokoje jsou dveře do dětského pokoje cca 10 m2 pro 2 osoby + dětská postýlka (komoda).

Apartmán č. 3: koupelna (WC, sprchový kout, umyvadlo – vytápěná podlaha), pokoj cca 22 m2, pro 3-4 osoby,  šatní skříň, 2x komoda, TV SAT + DVD přehrávač.

Domácí zvířata: NE

V objektu je zakázáno kouřit!

Úklid není zahrnut v ceně, lze si tuto službu objednat za poplatek 500,-Kč.

V letní sezóně je k dispozici zakrytý venkovní bazén vyhřívaný tepelným čerpadlem o rozměrech 6m x 3m x 1,2m. Posezení a gril je samozřejmostí. V nepříznivém počasí posezení a grilování pod příštřeškem. Je možno si zapůjčit oplocené hřiště na nohejbal,fotbal, atd. K dispozici je u domu venkovní pingpongový stůl, trampolína, houpačky, skluzavka, pískoviště. Dlouhé letní večery si můžete zpříjemnit posezením u táboráku.

V den příjezdu hostů bude vybrána vratná záloha  ve výši 4.000,-Kč. (V případě nějakého poškození nebo ztráty klíčů atd. bude odečtena adekvátní náhrada za způsobenou škodu.)

Archivy